• +48 888 191 528
  • Nowy Świat 16, 62-800 Kalisz
  • Chłopickiego 107, 63-400 Ostrów Wlkp.
  •  kontakt@terapiatuli.pl

Rozpoczęły się zapisy do udziału w warsztatach rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne u dzieci i młodzieży


Drogi Rodzicu,

Od września uruchamiamy kolejne grupy warsztatowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży od 8 do 18 roku życia, których celem jest rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych. Zajęcia będą odbywały się w następujących grupach wiekowych: 8-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat, 17-18 lat.

Rodzicu, jeśli niepokoją Cię zachowania społeczne Twojego dziecka oraz to, w jaki sposób Twoje dziecko radzi sobie z emocjami zapisz je na warsztaty, podczas których będzie miało możliwość zdobyć nowe umiejętności w tak ważnych obszarach ludzkiego funkcjonowania: asertywność, umiejętność rozpoznawania i nazywanie własnych uczuć i emocji, umiejętność radzenia sobie z własną złością i gniewem, rozpoznawanie zagrożeń i właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Warsztaty będą odbywały się w małych, maksymalnie pięcioosobowych grupach tak, aby każdy uczestnik czuł się w nich dobrze i mógł skorzystać jak najwięcej z podejmowanych treści, a prowadzący mógł każdego dobrze poznać (wszystkie słabe i mocne strony), wspierając rozwój poszczególnych uczestników w sposób zindywidualizowany.

Podczas zajęć podjęte zostaną między innymi tematy dotyczące rozumienia i wyrażania emocji, komunikacji międzyludzkiej, rozumienia zachowań i relacji społecznych, tolerancji, zarządzania własnym czasem, zdrowego stylu życia, a także w grupach starszych profilaktyki uzależnień oraz ryzykownych zachowań.

Warsztaty przewidziane są na 10 jednogodzinnych spotkań. Koszt udziału dziecka w jednym spotkaniu to 40 zł.

Zajęcia prowadzi Beata Szurmińska, świetny pedagog, socjoterapeuta i doradca zawodowy.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 696 264 893. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do udziału w warsztatach!

Zostaw komentarz

blank

Zapraszamy do naszych gabinetów w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim